SPRZĄTANIE PO POŻARACH, USUWANIE SZKÓD


WYKONUJEMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEGO KRAJUJesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy na podstawie wieloletnich obserwacji oraz prowadzenia własnej działalności, wyodrębnili najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie szeroko pojętego utrzymywania czystości.

SPRZĄTANIE PO ZBIERACTWIE

Szanujemy każdego z naszych klientów i ich prywatność. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia nadmiernego gromadzenia przedmiotów i kroków podejmowanych w celu szukania pomocy to trudna i długa podróż, którą nasi klienci ajczęściej woleliby zachować dla siebie. Mając to na uwadze, wszystkie nasze samochody firmowe, które rzyjeżdżają do Twojego domu, są dyskretnie oznakowane, więc nikt nie wie, dlaczego tam jesteśmy!

To, co zwykle wymagałoby kilkutygodniowego sprzątania, można wykonać w ciągu zaledwie kilku dni. Nasz proces porządkowania obejmuje nie tylko samej nieruchomości, ale także stan emocjonalny klienta. Każde sprzątanie koncentruje się na konkretnych potrzebach naszych klientów. Plan sprzątania dostosowujemy w zależności od poziomu stresu, niepokoju i innych emocji. Dzięki naszemu rozległemu doświadczeniu oraz zwracaniu uwagi na emocjonalną i psychologiczną stronę gromadzenia, zdajemy sobie sprawę, że ten proces może być stresujący i przytłaczający. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nie zwiększać stresu, który już istnieje. Stale monitorujemy naszych klientów, aby utrzymać ich w strefie komfortu podczas całego sprzątania.

Jako specjaliści w wykonywaniu najtrudniejszych zadań od ponad 10 lat, wiemy jak zadbać o dobytek klienta. Działamy w całym kraju, współpracujemy z instytucjami i fundacjami, więc nasza pomoc jest kompleksowa.

Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń 782-361-084