Zielony alert

Firma Bio-clean P.P.U. Jako jedyna w kraju oferuje prywatnym firmom, hotelom, pensjonatom itp przystąpienie do programu Wsparcia. Celem tej inicjatywy jest indywidualne oraz bardzo profesjonalne podejście do specjalistycznych usług jakimi się zajmujemy.


W ramach przystąpienia do Programu firma otrzymuje specjalny certyfikat oraz gwarancję na wykonanie usługi w ciągu 14 h od chwili wykonania zgłoszenia.


Wiemy jak trudne i skomplikowane mogą być sytuacje, my jako specjaliści w ich rozwiązywaniu serdecznie zapraszamy do zapoznania się informacjami na temat Programu Wsparcia pod numerem telefonu 782-361-084

 

Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Usuwamy nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia, minimalizujemy skutki zniszczeń po pożarach, sprzątamy miejsca po zgonach, pomagamy podczas restytucji mienia osobistego, a także dezynfekujemy pomieszczenia.

Podczas naszej pracy, stosujemy sprawdzone, specjalistyczne środki chemiczne wyłącznie najwyższej jakości. Ponadto, oferujemy płatność w kilku ratach, według indywidualnych ustaleń z Klientem.