SPRZĄTANIE PO POŻARACH, USUWANIE SZKÓD


WYKONUJEMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEGO KRAJUJesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy na podstawie wieloletnich obserwacji oraz prowadzenia własnej działalności, wyodrębnili najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie szeroko pojętego utrzymywania czystości.

Dezynfekcja promieniami UV-c

Dezynfekcja promieniami UV-c

Zapotrzebowanie na dezynfekcję nigdy nie było tak duże jak obecnie. Dla skutecznej i zarazem jak najlepszej sterylizacji pomieszczeń z chorobotwórczych drobnoustrojów zaleca się nie tylko regularne czyszczenie za pomocą preparatów chemicznych, ale także stosowanie znacznie bardziej zaawansowanych rozwiązań. Mowa tu o dezynfekcji powietrza promieniami UV-C o działaniu bakteriobójczym, emitowanymi przez specjalne lampy. Czynność tego typu może być wykonywana w dowolnym pomieszczeniu, w którym zaistniało ryzyko pojawienia się mikroorganizmów o niekorzystnym oddziaływaniu na samopoczucie oraz zdrowie człowieka.

Zwalczanie infekcji związane z opieką zdrowotną

Stosowanie promienia bakteriobójczego UV-C to obecnie jedna ze skuteczniejszych metod sterylizacji pomieszczeń. Lampy są w stanie zabijać i dezaktywować mikroorganizmy poprzez niszczenie kwasów nukleinowych DNA lub RNA, uniemożliwiając ich replikację oraz naprawę. Właśnie z tego względu jest rozwiązanie rekomendowane do sterylizacji pomieszczeń, w których przebywa stosunkowo duża liczba osób narażonych na wpływ mikroorganizmów, zwłaszcza takich, jak przychodnie, gabinety rehabilitacyjne, oddziały szpitalne, apteki oraz inne przestrzenie związane z opieką zdrowotną.

Należy mieć przy tym na uwadze, że bezpośrednie działanie promieni UV-C może mieć szkodliwy wpływ na organizm. Z tego względu sterylizacja powietrza w pomieszczeniach z bakterii oraz innych drobnoustrojów powinno zawsze odbywać się przy udziale specjalistów oraz z zachowaniem szczególnej ostrożności. Warto zaufać nam pod tym względem. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych lamp UV-C, dzięki którym możemy naświetlić i tym samym zdezynfekować każde pomieszczenie ze szkodliwych mikroorganizmów.

 

UV-C
UV-C

Bezpieczne zabijanie bakterii i wirusów z dbałością o jakość

Lampy UV mają zdolność eliminacji ponad 99,99% mikroorganizmów, w tym bakterii, wirusów i patogenów w promieniu 3 m w ciągu 15 minut. Dla przykładu, pozbycie się szkodliwych drobnoustrojów z pomieszczenia o powierzchni 20 m kw. zajmuje maksymalnie 30 minut.

Stawiamy na bezpieczeństwo środowiska oraz wysoką dbałość o jakość świadczonej usługi. Lampy do dezynfekcji światła nie emituje ozonu i nie pozostawia resztek, dzięki czemu jest całkowicie przyjazny dla środowiska. Stosowane przez nas urządzenia nie tylko poprawiają higienę, ale także chronią od zakażenia. Podkreślamy, że zabiegi naświetlania lampami UV-C muszą być wykonywane bez obecności osób trzecich. Dezynfekcja pomieszczeń przeprowadzana jest w szczególności w:

Szybka i skuteczna sterylizacja powietrza

Lampy UV skutecznie rozprowadzają promieniowanie UV-C do otoczenia, aby dezaktywować i zabijać mikroorganizmy. Stosowana przez nas technologia zapewnia łatwą, szybką i jednocześnie bezpieczną dla środowiska konserwację przez cały okres użytkowania produktu. Jesteśmy jedyną firmą w kraju, która stosuje tę metodę dezynfekcji pomieszczeń. W prosty, ekologiczny i skuteczny sposób oczyszczamy wnętrza przychodni, gabinetów oraz sklepów ze szkodliwych bakterii oraz wirusów, pozostawiając przestrzeń czystą i bezpieczną dla jej użytkowników.

UV-C
UV-C
UV-C

 

UV-C
UV-C