JESTEŚMY POLSKĄ MARKĄ

Blog

Wpisy na Blogu

 • 13/02/2023
  Spot świąteczny

  Tęskniliście za Bio-Clean Squad? Niedługo nowe dzieło naszej dzielnej ekipy. Spot świąteczny: "BIO-CLEAN - ŚWIĄT NIE BĘDZIE"☃️⛄ Dla kogo najbliższe święta okażą się "Last"? Życzymy Wesołych Świąt i miłego oglądania :)

   

  Dowiedz się więcej
 • 13/02/2023
  Teledysk BIO CLEAN SQUAD

  Jesteśmy w miejscach, do których inni boją się pójść, ale nie brakuje nam fantazji i poczucia humoru. Zapraszamy Was do naszego świata. BIO CLEAN SQUAD - grupa muzyczna powstała na potrzeby tego filmu - zapewni jazdę bez trzymanki i kupę wrażeń, którą bez problemu możemy później posprzątać! Jeżeli ktoś umrze ze śmiechu podczas oglądania tego filmiku - dzwońcie na numer: 782-361-084 lub 782-361-083. Ogarniemy! No to BIOŁ!

  Tekst: Piotr "Biciu" Tomaszewski
  Wokal: Piotr "Biciu" Tomaszewski
  Reklama: Serum Print https://www.facebook.com/SerumPrint
  Produkcja: Patryk Pilarski
  Montaż: Patryk Pilarski
  Reżyseria: Patryk Pilarski IG: https://www.instagram.com/patryk_pilarsky/ www.patrykpilarsky.com

  Dowiedz się więcej
 • 06/05/2022
  SAWO 2022

  Nasza firma miała przyjemność wziąć udział w "Targach SAWO 2022", które odbyły się 25-27 kwietnia w MTP w Poznaniu. Była to najlepsza okazja, żeby porozmawiać bezpośrednio z kontrahentami i wymienić się doświadczeniami z innymi wystawcami.  Firma Bio-clean była zgłoszona w  kategorii "SPRZĘT i ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI" jako jedyna występująca na targach dokonała również procesu dekontaminacji po zgonie.

   

  Międzynarodowe Targi  Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO to największe targi branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie organizowane w cyklu dwuletnim jest okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. Targi Sawo są również idealną przestrzenią dla przedstawienia zaawansowanych  technologii wykorzystywanych w ratownictwie specjalistycznym i w branży BHP. Zwiedzający mogą liczyć nie tylko na różnorodną ekspozycję, ale także wziąć udział w tematycznych konferencjach i widowiskowych pokazach."

  Dowiedz się więcej
 • 30/11/2021
  Etapy sprzątania po pożarze

  To jedno ze zdarzeń skutkujących utratą niemal całego dobytku. Pożar, bo o nim mowa, jest tragedią, która może wydarzyć się praktycznie wszędzie: w budynku jednorodzinnym, mieszkaniu, magazynie czy hali produkcyjnej. Tylko dobrze i szybko przeprowadzona akcja gaśnicza jest w stanie zapobiec całkowitej utracie miejsca do życia lub pracy. Co istotne, wiele jesteśmy w stanie uratować z pogorzeliska - wystarczy zgłosić się o pomoc do profesjonalnej firmy, która zajmuje się sprzątaniem po pożarach.

  Dowiedz się więcej
 • 21/10/2021
  Sprzątanie fekaliów

  Uszkodzona kanalizacja i związany z tym przykry bałagan - to może spotkać każdego. Trudno się przed tym uchronić, a gdy już się zdarzy, jeszcze trudniej wyobrazić sobie sprzątanie fekaliów oraz innych resztek, jakie zalegały w rurach czy
  szambie.


  Jeśli w pierwszej chwili pojawi się myśl, aby pozbyć się bałaganu na własną rękę - ostrzegamy. Zabrudzenia tego typu mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego w przypadku uszkodzenia kanalizacji i wybicia zanieczyszczeń lepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy.

  Dowiedz się więcej
 • 12/10/2021
  Sprzątanie po śmierci

  To jeden z trudniejszych zawodów, który wymaga nie tylko dokładności, odpowiedzialności i umiejętności zachowania zimnej krwi, ale także sporej dozy empatii. Jak wygląda realizacja tak wymagającego zadania? Na co musimy zwracać szczególną uwagę.

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Zastosowanie promieniowania UV-c w dezynfekcji pomieszczeń

  Wielu z nas kojarzy promieniowanie ultrafioletowe jako czynnik przyspieszający starzenie się skóry oraz sprzyjający rozwojowi nowotworów. Niewiele osób wie jednak, że światło ultrafioletowe może być naszym sprzymierzeńcem w walce z patogenami. Lampy emitujące ten rodzaj promieniowania wykorzystywane są na dużą skalę przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Na czym polega działanie tej metody oraz jakie są jej największe zalety?

   


  Czytaj więcej

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Bicie rekordu Guinessa II

  W tym roku przygotowujemy się do bicia rekordu Guinnessa. Chcemy pobić rekord w wytworzenie największej ilości "słoniowej pasty do zębów " Wspólnie ze szkołą z Włocławka przygotowujemy się do tego dużego wydarzenia. 
  Impreza odbywać się będzie 31 maja w Toruniu.

   


  Więcej informacji wkrótce...

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Bicie rekordu Guinnessa I

  W piątek (25 września) w Toruniu za parkingiem Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w ramach próby bicia rekordu Guinnessa przeprowadziliśmy eksperyment w którym wytworzyliśmy 260 m3 pasty do zębów dla słonia (rekord Polski wynosił 10 m3 a rekord światowy to 275,91 m3).


  Zapraszamy do fotorelacji


  https://nowosci.com.pl/bicie-rekordu-guinnessa-w-toruniu-gigantyczna-pasta-dla-slonia-robi-wrazenie-zdjecia/ar/c1-15198104

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  W walce z COVID dezynfekujemy włocławskie żłobki

  W tych trudnych czasach staramy się pomagać tym, który tego najbardziej potrzebują. Po nieodpłatnej dezynfekcji wozów strażackich Ochotniczej Straży Pożarnej zdecydowaliśmy się pomóc Włocławskim żłobkom. W ramach nowej akcji zdezynfekowaliśmy 4 żłobki. W tym przypadku zastosowaliśmy najskuteczniejsza, bezinwazyjną oraz bezpieczna dla dzieci technologię dezynfekcji UV-C.


  Napisali o nas :


  https://wloclawek.naszemiasto.pl/za-darmo-zdezynfekowali-zlobki-we-wloclawku-firma-bio-clean/ar/c1-7746125 

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Wspieramy naszych strażaków w walce z COVID19

  W tych trudnych czasach każdy stara się walczyć z niewidzialnym wrogiem na swój sposób. My jako firma spotykająca się na co dzień z różnego rodzaju zagrożeniami chcieliśmy pomóc tym, którzy są na pierwszej linii walki z COVID19. Postanowiliśmy wesprzeć nasze lokalne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. 

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Certyfikat NATO

  Miło nam poinformować, że nasza firma Bio-Clean stała się posiadaczem certyfikatu NATO (Kod NCAGE), który został nam nadany przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji.


  Więcej informacji na podstronie Certyfikat NATO

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Targi FUNERAL EXPO 2019

  Nasza firma jest uczestnikiem tegorocznych Targów FUNERAL EXPO 2019

  Dowiedz się więcej