JESTEŚMY POLSKĄ MARKĄ

Blog

Wpisy na Blogu

 • 21/10/2021
  Sprzątanie fekaliów

  Uszkodzona kanalizacja i związany z tym przykry bałagan - to może spotkać każdego. Trudno się przed tym uchronić, a gdy już się zdarzy, jeszcze trudniej wyobrazić sobie sprzątanie fekaliów oraz innych resztek, jakie zalegały w rurach czy
  szambie.


  Jeśli w pierwszej chwili pojawi się myśl, aby pozbyć się bałaganu na własną rękę - ostrzegamy. Zabrudzenia tego typu mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego w przypadku uszkodzenia kanalizacji i wybicia zanieczyszczeń lepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy.

  Dowiedz się więcej
 • 12/10/2021
  Sprzątanie po śmierci

  To jeden z trudniejszych zawodów, który wymaga nie tylko dokładności, odpowiedzialności i umiejętności zachowania zimnej krwi, ale także sporej dozy empatii. Jak wygląda realizacja tak wymagającego zadania? Na co musimy zwracać szczególną uwagę.

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Zastosowanie promieniowania UV-c w dezynfekcji pomieszczeń

  Wielu z nas kojarzy promieniowanie ultrafioletowe jako czynnik przyspieszający starzenie się skóry oraz sprzyjający rozwojowi nowotworów. Niewiele osób wie jednak, że światło ultrafioletowe może być naszym sprzymierzeńcem w walce z patogenami. Lampy emitujące ten rodzaj promieniowania wykorzystywane są na dużą skalę przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Na czym polega działanie tej metody oraz jakie są jej największe zalety?

   


  Czytaj więcej

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Bicie rekordu Guinessa II

  W tym roku przygotowujemy się do bicia rekordu Guinnessa. Chcemy pobić rekord w wytworzenie największej ilości "słoniowej pasty do zębów " Wspólnie ze szkołą z Włocławka przygotowujemy się do tego dużego wydarzenia. 
  Impreza odbywać się będzie 31 maja w Toruniu.

   


  Więcej informacji wkrótce...

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Bicie rekordu Guinnessa I

  W piątek (25 września) w Toruniu za parkingiem Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w ramach próby bicia rekordu Guinnessa przeprowadziliśmy eksperyment w którym wytworzyliśmy 260 m3 pasty do zębów dla słonia (rekord Polski wynosił 10 m3 a rekord światowy to 275,91 m3).


  Zapraszamy do fotorelacji


  https://nowosci.com.pl/bicie-rekordu-guinnessa-w-toruniu-gigantyczna-pasta-dla-slonia-robi-wrazenie-zdjecia/ar/c1-15198104

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  W walce z COVID dezynfekujemy włocławskie żłobki

  W tych trudnych czasach staramy się pomagać tym, który tego najbardziej potrzebują. Po nieodpłatnej dezynfekcji wozów strażackich Ochotniczej Straży Pożarnej zdecydowaliśmy się pomóc Włocławskim żłobkom. W ramach nowej akcji zdezynfekowaliśmy 4 żłobki. W tym przypadku zastosowaliśmy najskuteczniejsza, bezinwazyjną oraz bezpieczna dla dzieci technologię dezynfekcji UV-C.


  Napisali o nas :


  https://wloclawek.naszemiasto.pl/za-darmo-zdezynfekowali-zlobki-we-wloclawku-firma-bio-clean/ar/c1-7746125 

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Wspieramy naszych strażaków w walce z COVID19

  W tych trudnych czasach każdy stara się walczyć z niewidzialnym wrogiem na swój sposób. My jako firma spotykająca się na co dzień z różnego rodzaju zagrożeniami chcieliśmy pomóc tym, którzy są na pierwszej linii walki z COVID19. Postanowiliśmy wesprzeć nasze lokalne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. 

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Certyfikat NATO

  Miło nam poinformować, że nasza firma Bio-Clean stała się posiadaczem certyfikatu NATO (Kod NCAGE), który został nam nadany przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji.


  Więcej informacji na podstronie Certyfikat NATO

  Dowiedz się więcej
 • 25/02/2021
  Targi FUNERAL EXPO 2019

  Nasza firma jest uczestnikiem tegorocznych Targów FUNERAL EXPO 2019

  Dowiedz się więcej