782-361-084 782-361-083 24/7 JESTEŚMY POLSKĄ MARKĄ

Specjaliści w dekontaminacji

SPRZĄTANIE PO POŻARACH, USUWANIE SZKÓD

Specjaliści
w dekontaminacji

SPRZĄTANIE PO POŻARACH,
USUWANIE SZKÓD

782-361-084 782-361-083

Nasza oferta

Usuwanie szkód


Zapobieganie zakażeniom


Wykonujemy usługi w zakresie zapobiegania skutkom chorobotwórczym wywołanym między innymi przez bakterie, wirusy czy patogeny

Dezynfekcja promienami UV-C


Szybka i skuteczna sterylizacja

Czyszczenie przemysłowe


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Z nami zadbasz o czystość


Jeśli współpracować w zakresie takich czynności, jak dezynfekcja, odgrzybianie, czyszczenie budynków po pożarach oraz sprzątanie po zmarłych, to tylko z firmą doświadczoną i wyspecjalizowaną w dziedzinie szeroko pojętego utrzymania czystości. Przez lata wypracowywaliśmy rozwiązania, które obecnie należą do najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych w branży. Korzystamy z nowoczesnych technologii, które umożliwiają dokonywanie dokładnej dezynfekcji po zanieczyszczeniach rożnego typu, w tym po zgonach. Działamy na terenie całego kraju, korzystając ze specjalistycznej wiedzy poświęconej dezynfekcji pomieszczeń z niebezpiecznych dla zdrowia pozostałości po zwłokach, gromadzonych śmieciach, odchodach oraz pożarach.

Zaufaj specjalistom

Dezynfekcja po zgonie

Sprzątanie po zwłokach (w zależności od stopnia zanieczyszczenia oraz sytuacji, jaka miała miejsce w danym obiekcie) obejmuje takie działania, jak m.in. całkowite opróżnienie lokalu mieszkalnego, usunięcie fekaliów, dezynfekcja po zmarłym oraz usuwanie krwi z powierzchni po zwłokach (zgonach w wyniku wypadku, samobójstwa lub morderstwa).

UVC
Nasze

Usługi specjalistyczne


Sprzątanie po pożarach i wichurach


Jesteśmy zawsze, gdy nas potrzebujesz

Sprzątanie miejsc po zgonach to nie jedyna odsłona naszej działalności. Klienci korzystają z naszych usług także w wielu innych przypadkach wymagających wsparcia profesjonalnej ekipy zajmującej się sterylizacją budynków.

Do naszych zadań należy:

usuwanie skutków pożarów z mieszkań, lokali usługowych oraz hal przemysłowych,
czyszczenie pomieszczeń po odchodach,
odgrzybianie wnętrz,
usuwanie skutków wichur

Uczestniczymy także w rozbiórkach budynków po pożarach, montujemy zabezpieczenia przeciwko ptakom (zwłaszcza brudzącym gołębiom), a także usuwamy skażenia chemiczne.
Sprawdź rezultaty naszej pracy

Realizacje


Zachęcamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji, które pomogą w podjęciu decyzji o rozpoczęciu współpracy z naszą firmą. Dokumentacja zdjęciowa pozwala ocenić stopień zanieczyszczenia oraz skuteczność sposobów, z jakich korzystamy podczas realizowania takich usług, jak sprzątanie po zgonach, pożarach czy wichurach.

Zobacz realizacje >>

Dezynfekcja COVID-19


W przypadku koronawirusa COVID-19 podejrzewa się, że pozostaje on aktywnym zagrożeniem przez okres od kilku godzin do kilku dni. W tym czasie istnieje ryzyko, że przebywający w pomieszczeniach, mieszkaniach, sklepach itp. gdzie wystąpiło podejrzenie o COVID – 19 mogą zakazić się patogenem, dotykając różnych powierzchni i przedmiotów.

Dowiedz się jak ograniczyć ryzyko zakażenia

Zobacz więcej

Radar pogodowy