Sprzątanie po samobójstwach, zabójstwach

Wiemy, że tego typu zdarzenia są bardzo trudnym doświadczeniem, dlatego nasza firma jest w stanie pomóc klientom przejść przez cały proces sprzątania.
Czyszczenie i usuwanie materiałów biologicznych po zabójstwach czy samobójstwach jest bardzo trudne. Należy pamiętać, że krew ma właściwości pylne oraz jest nośnikiem bardzo wielu chorób czy patogenów.
Ochrona ciała oraz dróg oddechowych jest priorytetem w takich sytuacjach. Często całe mieszkania czy pomieszczenia są objęte skażeniem. Wówczas trzeba się pozbyć wszystkich elementów, które są zanieczyszczone.
Dezynfekcja jest najistotniejszych etapem sprzątania. Od niej zależy czy pomieszczenie będzie bezpieczne po usłudze, dlatego zawsze sprawdzamy powierzchnie i wykonujemy testy kontroli mikrobiologicznej. Wówczas jest 100% pewność na skuteczność naszych działań.
Stosujemy jako pierwsi specjalne maty dezynfekujące oraz strefy buforowe by wyeliminować w jak największym stopniu ryzyko skażenia pośredniego.


Siedziba firmy:

ul. Grodzka 44, 87-800 Włocławek

Oddziały:

Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Kraków, Poznań, Trójmiasto


Możesz skontaktować się z nami 24h/7

+48 782-361-084, +48 782-361-083

biuro@bio-clean.com.pl


Współpracujemy

Polska Izba Branży Pogrzebowej
Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe
Fundacja Nagle Sami

Nasi klienci

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe oraz nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm, organizacji i stowarzyszeń.