Kompleksowe oczyszczanie i dezynfekcja pomieszczeń

roztocze33

Naszą specjalnością jest oczyszczanie i odkażanie pomieszczeń wszelkiego typu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wykonujemy usługi pozwalające na przebywaniu w czystym i zdrowym otoczeniu. Wiemy jak w dzisiejszych czasach sterylność i dbałość o zdrowie jest ważne, warto wynająć profesjonalną firmę, która wykona usługę profesjonalnie i z dbałością o szczegóły.

Wykonujemy kompleksowe oczyszczanie i odkażanie pomieszczeń w:

biurach

mieszkaniach

domach

hotelach

szpitalach

przechodniach

przedszkolach

miejscach publicznych

itp. 


Cały proces oczyszczania polega miedzy innymi na:

dokładnym odkurzeniem wszystkich powierzchni, ruchomości oraz przedmiotów z kurzu, roztoczy, alergenów oraz innych luźnych zanieczyszczeń,

oczyszczeniu powietrza dzięki filtrom HEPA,

ozonowaniu oraz dezynfekcji, 

czyszczeniu specjalistycznymi preparatami.


Dodatkowe usługi jakie wprowadziliśmy do naszej oferty to:

sprawdzenie wszystkich wyciągów ( poprawność funkcjonowania),

badania mykologiczne

sprawdzenie wilgotności w pomieszczeniach

ocena środowiska mikrobiologicznego/testy kontroli czystości mikrobiologicznej


Zapraszamy wszystkie instytucje, firmy, hotele do współpracy z naszą firmą. Oferujemy jako jedyna firma w Polsce profesjonalne doradztwo, które pozwoli zapewnić wyższy standard świadczonych usług.bkterie

 

Usługi te są czasem bardzo ważne i pomagają określić odpowiednie metody działania prowadzące do wyeliminowania zagrożeń.

Czynności jakie wykonujemy można zastosować w pomieszczeniach gdzie znajdują się osoby przewlekle chore, astmatycy i alergicy. Należy pamiętać, że wilgoć, obecność grzybów, roztoczy powoduje wiele chorób oraz niedogodności.