JESTEŚMY POLSKĄ MARKĄ

Bio-Clean Centrum Szkoleniowe

Bio-Clean jest firmą rodzinną, zrzeszającą doświadczonych specjalistów, która od 12 lat podejmuje się najtrudniejszych wyzwań z branży czyszczenia specjalistycznego.

 

Zajmujemy się: czyszczeniem przemysłowym, dekontaminacją po pożarach i zgonach, osuszaniem budynków, usuwaniem azbestu, usuwaniem skażenia biologicznego i chemicznego. Zdobyta wiedza i doświadczenie zrodziły ideę powstania "Centrum Szkoleniowego Bio-Clean". 

 

W związku z powyższym przygotowaliśmy szeroką gamę specjalistycznych szkoleń. Otrzymają Państwo nie tylko wiedzę teoretyczną z zakresu szeroko pojętego BHP ale także zdobędą umiejętności praktyczne. Nasze innowacyjne centrum posiada profesjonalne boksy, w których będzie można przeprowadzić między innymi symulację pożaru, powodzi, zgonu. W trakcie zajęć przekażemy Państwu, nie tylko wiedzę jak chronić siebie i innych ale również praktyczne informacje jak przeprowadzić proces dekontaminacji. Każdy uczestnik będzie mógł się pochwalić nie tylko certyfikat i zaświadczenie potwierdzenie zdobytą wiedzę i umiejętności.

Naszym priorytetem jest odpowiedni dobór wykładowców, gwarantujący satysfakcję uczestników szkolenia. Kolejny cel jaki sobie postawiliśmy to atrakcyjność ceny za szkolenie i indywidualne podejście do każdego klienta. Posiadamy bogatą ofertę skierowaną zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Szkolenia realizujemy wraz z Polską Izbą Branży Pogrzebowej oraz Stowarzyszeniem Firm Specjalistycznych.

Nasza oferta

Z zaangażowaniem i pasją tworzymy profesjonalne szkolenia  z zakresu:

Ergonomii pracy

Bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP)

Czyszczenia przemysłowego i usuwania skażeń biologicznych i chemicznych

Dekontaminacji po pożarach, spaleniach, nad paleniach, zadymieniach

Restytucji mienia domowego

Dekontaminacji po zalaniu, po zgonie i usługi funeralne

Osuszania budynków

Wykrywania przecieków instalacji

Bezpieczeństwa użytkowania oraz usuwania wyrobów zawierających azbest

Dekontaminacji po ataku kwasem masłowym

Szkolenia wysokościowe (alpinistyczne)

Dzięki najwyższej klasy specjalistom centrum szkoleń Bio-clean we Włocławku zapewnia kompleksowe kształcenie w wyżej wymienionym zakresie. Fachowo ułożony program szkoleń pozwala na zdobycie nowych kwalifikacji, uprawnień i certyfikatów z różnych dziedzin. Dzięki temu daje to naszym klientom doskonałą możliwość na podniesienie swojej atrakcyjności na konkurencyjnym rynku pracy.


Wszystkie szkolenia, konsultacje, audyty i opracowania dokumentacji dokonują w naszej firmie osoby z wieloletnim praktycznym doświadczeniem zawodowym co daje naszym klientom doskonałą możliwość na podniesienie swojej atrakcyjności na konkurencyjnym rynku pracy.

 

Uczestnicy szkoleń otrzymują zaświadczenia oraz certyfikaty ukończenia szkolenia.

Ekspert ds. szkoleń BHP - Mieczysław Tymburski

tel: 797 810 511

e-mail: m-tymburski@wp.pl

Biuro Centrum Szkoleniowego

tel: 601 432  518

e-mail: cs-biuro@bio-clean.com.pl

Bio-Clean

Wyróżnia nas

  • Indywidualne podejście do każdego klienta,
  • Bogata oferta szkoleń skierowania do firm, ośrodków oświatowych oraz osób indywidualnych,
  • Realizacja szkoleń we współpracy z Polską Izbą Branży Pogrzebowej oraz Stowarzyszeniem Firm Specjalistycznych,
  • Współpraca z najwyższej jakości specjalistami,
  • Uczestnicy szkoleń otrzymują zaświadczenia oraz certyfikaty ukończenia szkolenia.