Stowarzyszenie Firm Specjalistycznych

Stowarzyszenie Firm Specjalistycznych - SFS powstało by skupić profesjonalne i specjalistyczne firmy z Polski oraz zagranicy i opracować wspólne cele, które będą wyznacznikiem w dalszym funkcjonowaniu. SFS skupia specjalistyczne firmy z branży sprzątania i dezynfekcji miejsc po osobach zmarłych, dezynsekcji, dekontaminacji powierzchni itp.


 

Olpest Serwis

Olpest Serwis to specjalistyczna firma z Olsztyna działająca w branży dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.
Firma świadczy kompleksowe usługi zwalczania szkodników sanitarnych i magazynowych takich jak gryzonie, owady biegające i latające oraz innych zwierząt niepożądanych (np.kuny, ptaki).
Dodatkowo firma realizuje zlecenia porządkowe wymagające zastosowania specjalistycznych urządzeń, metod i środków. Do zadań takich należy usuwanie zanieczyszczeń stanowiących wysokie zagrożenie mikrobiologiczne oraz neutralizacja zapachów uniemożliwiających komfortowe korzystanie z obiektu. Olpest Serwis zajmuje się m.in. oczyszczaniem, dezynsekcją i dezynfekcją mieszkań skażonych w wyniku rozkładu zwłok, strychów i poddaszy zanieczyszczonych ptasimi odchodami, miejsc składowania i sortowania odpadów w budynkach i poza nimi.
Z usług firmy korzystają lokalni zarządcy nieruchomości, jednostki samorządowe, ubezpieczyciele, zakłady produkcyjne, hotele, ośrodki wypoczynkowe, sklepy, biura i osoby prywatne. Realizujemy zlecenia w oparciu o zdobytą na fachowych szkoleniach wiedzę, własne doświadczenie, konsultacje z firmami i naukowcami z całego kraju, profesjonalny sprzęt i środki chemiczne. Zgodnie z aktualnym ustawodawstwem europejskim nasze usługi świadczone są według norm systemu HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points).
Firma działa w obrębie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Zgodnie z polityką firmy, ponad rozwojem terytorialnym przedsiębiorstwa, stawia na dobry i stały kontakt z lokalnym Klientem oraz wysoką dbałość o najdrobniejszy element realizacji zleceń.


 

Purgo

Purgo specjalizuje się w skutecznym sprzątaniu i dezynfekcji mieszkań, domów i lokali, w których nastąpiła śmierć człowieka niezależnie od przyczyny. Firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, z szacunkiem i empatią kierując się profesjonalizmem zarówno w kontaktach z klientem jak i dobierając odpowiednie techniki i środki do miejsca pracy i stopnia jej trudności.
Purgo sprząta również mieszkania, pomieszczenia i posesje skrajnie zaniedbane oraz opróżnia pomieszczenia po ludziach dotkniętych problemem zbieractwa, melinach, sqoutach, lokale po eksmisjach. Firma usuwa wszelkie zbędne przedmioty, meble, sprzęt RTV, śmieci; wykonuje dezynfekcję pomieszczeń, usuwa nieprzyjemne zapachy pozostawiając lokal czysty, pachnący i gotowy do zasiedlenia bądź przeprowadzenia remontu.
Purgo specjalizuje się także w czyszczeniu i praniu wykładzin obiektowych zarówno dywanowych jak i PCV – z usług z powodzeniem korzystają hotele, urzędy i przedsiębiorstwa.
Usługi są wykonywane na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i lubuskiego.


 

Deklaracja Stowarzyszenia Firm Specjalistycznych - pobierz deklarację


Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe oraz nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm, organizacji i stowarzyszeń.