Sprzątanie po rozkładzie

Jednymi z najtrudniejszych sytuacji, przed którymi stoimy jako specjaliści w oczyszczaniu jest rozkład ciała, gdy umiera człowiek i zostaje znaleziony po kilku dniach lub nawet dłużej. 
Należy pamiętać, że rozkład ciała w zamkniętym pomieszczeniu wywołuje ogromne skażenie nie tylko miejsca gdzie osoba leżała ale i wszystkich powierzchni, wyposażenia itp. Zawsze konieczne jest wykonanie usługi kompleksowo, dokładne oczyszczenie powierzchni, usunięcie materiałów biologicznych oraz opróżnienie lokalu. Nasza technologia pozwala na dokładne oczyszczenie powierzchni ze wszystkich niebezpiecznych elementów i skażeń. 
Usunięcie zapachu następuje etapami i jest skomplikowane. Trzeba wówczas zastosować kilka metod. 
Nasi specjaliści odzyskują nieruchomości, domy i mieszkania dla klientów, tak aby środowisko po takich zdarzeniach było jak najbardziej bezpieczne. Po czyszczeniu i dezynfekcji wykonywane są testy kontroli mikrobiologicznej. 
Dzięki takim usługom wartość rynkowa nieruchomości podnosi się od 15 do 25%. 
Zawsze po usłudze wydawany jest specjalny certyfikat/zaświadczenie.

Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe oraz nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm, organizacji i stowarzyszeń.