O firmie

Poznaj naszą firmę

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy na podstawie wieloletnich obserwacji oraz prowadzenia własnej działalności, wyodrębnili najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie szeroko pojętego utrzymywania czystości. Bio-Clean jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuje kompleksowe usługi czyszczące. Przez cały czas jesteśmy w pełni dyspozycyjni.

 

Działamy przez cały rok – 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.

 

Dzięki temu, nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymają niezbędną pomoc o każdej porze dnia i nocy. Docieramy w nawet najodleglejsze, niedostępne zakątki. Nasza główna siedziba mieści się we Włocławku, a filie w Warszawie, Toruniu, Poznaniu i we Wrocławiu.

 

Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Usuwamy nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia, minimalizujemy skutki zniszczeń po pożarach, sprzątamy miejsca po zgonach, pomagamy podczas restytucji mienia osobistego, a także dezynfekujemy pomieszczenia.

 

Podczas naszej pracy, stosujemy sprawdzone, specjalistyczne środki chemiczne wyłącznie najwyższej jakości. Ponadto, oferujemy płatność w kilku ratach, według indywidualnych ustaleń z Klientem.

 

Nasze usługi kierujemy do małych firm, średniej wielkości przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Oprócz tego, sporą część naszych Klientów stanowią osoby prywatne.

Dlaczego my?

Warto zaufać firmie która specjalizuje się w tego typu specjalistycznych zleceniach. Usuwamy całe zanieczyszczenia oraz skażenia z otoczenia neutralizując je. Posiadamy profesjonalny sprzęt do czyszczenia, sprzątania, dezynfekcji, środki chemiczne a co najważniejsze wiedzę w tym co robimy.

 

Cały czas firma się rozwija, inwestujemy w nowy, lepszy oraz nowocześniejszy sprzęt.

 

Jesteśmy dyspozycyjni w każdym czasie, działamy na terenie całego kraju.

 

Zaufało nam wiele dużych firm, instytucji Państwowych oraz niezliczona liczba osób prywatnych. Posiadamy pakiet ubezpieczenia OC od odpowiedzialności cywilnej.

11 lat na rynku

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem paroma informacjami dotyczącymi naszej działalności. Od 11 lat naszą firmą sporo się rozwinęła, jednak caly czas pozostajemy firmą rodzinną.

 

Wykonujemy zlecenia dla prywatnych osób jak i dużych korporacji o zasięgu międzynarodowym. My jako firma z tradycjami rodzinnymi i z Polskim kapitałem bez kompleksów konkurujemy z większymi od siebie.

Statystyki

Przyszedł początek nowego roku, nowych możliwości i czas podsumowania 2020 roku.

Oto nasze osiągnięcia:

W ubiegłym roku zrealizowaliśmy blisko

450 zleceń

Jest to wzrost o blisko 30% w stosunku do roku 2019

Około

80%

naszych kontrahentów to firmy, instytucje oraz korporacje

Poddaliśmy dekontaminacji po pożarach i po zakażeniach blisko

150

sklepów i marketów

Oczyściliśmy i zdezynfekowaliśmy około

550.000 m2

powierzchni

Udało nam się przejechać

600.000 km

po Polsce

Przepracowaliśmy łącznie

45.500

godzin w ciągu roku

Przeszkoliliśmy łącznie

1000 osób

w różnego rodzaju szkoleniach

Fakty

Jak zawsze i o każdej porze nawet w święta jesteśmy dla Was. Pomagamy i chronimy przed zagrożeniami w całym kraju. W tym roku nasza wiedza stała się jeszcze większa, nasze doświadczenie dużo większe a zasięg jeszcze szerszy.

 

Kilka faktów o tym ile czego zużyliśmy i zutylizowaliśmy

500

Paczek rękawiczek nitrylowych

5.700

Masek jednorazowych

Ze względu na pandemię oraz surowe wymogi epidemiczne zużyliśmy

blisko 12.400

kombinezonów jednorazowych

Zutylizowaliśmy

2500 ton

odpadów w tym skrajnie niebezpieczne