ludzik-glownaBio-Clean P.P.U. to jedna z niewielu firm w Polsce, która specjalizuje się w profesjonalnym usuwaniu zanieczyszczeń i zniszczeń po pożarach, sprzątaniu po zgonach, restytucji mienia osobistego oraz dezynfekcji pomieszczeń.Firma działa na terenie całego kraju i posiada ogólnopolską infolinię czynną 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jej główna siedziba znajduje się we Włocławku, a oddziały w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Poznaniu.

Tym, co wyróżnia Bioclean na tle konkurencji, jest pełna dyspozycyjność , wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt do czyszczenia, sprzątania i dezynfekcji, odpowiednie środki chemiczne oraz bogaty know how z zakresu ich prawidłowego i skutecznego wykorzystania.

Jako jedyna firma na rynku oferujemy naszym klientom płatność w kilku ratach oraz rozliczenia bezgotówkowe z ubezpieczycielem.

Dzięki profesjonalnej i rzetelnej realizacji zleceń, zaufało nam już wiele firm, korporacji, instytucji państwowym, a także osób prywatnych.


Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o profilu naszej firmy ? Jakieś usługi zainteresowały w szczególności ?

Prosimy o wypełnienie  formularza kontaktowego znajdującego się zakładce „kontakt”, skontaktujemy się.

Infolinia pod, którą również można zaczerpnąć informacji oraz konsultacji 782-361-084
Serdecznie zapraszamy.


­

Dlaczego my ?

Warto zaufać firmie która specjalizuje się w tego typu specjalistycznych zleceniach. Usuwamy całe zanieczyszczenia oraz skażenia z otoczenia neutralizując je. Posiadamy profesjonalny sprzęt do czyszczenia, sprzątania, dezynfekcji, środki chemiczne a co najważniejsze wiedzę w tym co robimy.

Cały czas firma się rozwija, inwestujemy w nowy, lepszy oraz nowocześniejszy sprzęt. Jesteśmy dyspozycyjni w każdym czasie, działamy na terenie całego kraju. Zaufało nam wiele dużych firm, instytucji Państwowych oraz niezliczona liczba osób prywatnych.

Posiadamy pakiet ubezpieczenia OC od odpowiedzialności cywilnej.

straz 2

straz 1