Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dream to live clean?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

  +48 782361083 , +48 782361084   biuro@bio-clean.com.pl 

Bio-clean
Bio-clean

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy na podstawie wieloletnich obserwacji oraz prowadzenia własnej działalności, wyodrębnili najskuteczniejsze…

Restytucja mienia osobistego
Restytucja mienia osobistego

Jedną ze specjalności firmy Bio-Clean P.P.U. jest skuteczna restytucja mienia osobistego, które zostało zniszczone w trakcie pożaru lub zadymienia.

Czyszczenie po zgonach
Czyszczenie po zgonach

Firma zajmuje się kompleksowym sprzątaniem i dezynfekcją miejsc, przedmiotów po zmarłych oraz miejsc powypadkowych.

Czyszczenie po pożarach
Czyszczenie po pożarach

Czyszczenie,dekontaminacja po pożarach oraz zadymieniach. Nasza firma świadczy usługi w całym kraju.Zadzwoń i umów się na darmowe oględziny782-361-084

Previous Next Play Pause
1 2 3 4
 

Bio-Clean: Dezynfekcja pomieszczeń, usuwanie zanieczyszczeń

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy na podstawie wieloletnich obserwacji oraz prowadzenia własnej działalności, wyodrębnili najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie szeroko pojętego utrzymywania czystości.

Bio-Clean jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuje kompleksowe usługi czyszczące. Przez cały czas jesteśmy w pełni dyspozycyjni. Działamy przez cały rok – 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu, nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymają niezbędną pomoc o każdej porze dnia i nocy. Docieramy w nawet najodleglejsze, niedostępne zakątki. Nasza główna siedziba mieści się we Włocławku, a filie w Warszawie, Toruniu, Poznaniu i we Wrocławiu.

Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Usuwamy nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia, minimalizujemy skutki zniszczeń po pożarach, sprzątamy miejsca po zgonach, pomagamy podczas restytucji mienia osobistego, a także dezynfekujemy pomieszczenia.

Podczas naszej pracy, stosujemy sprawdzone, specjalistyczne środki chemiczne wyłącznie najwyższej jakości. Ponadto, oferujemy płatność w kilku ratach, według indywidualnych ustaleń z Klientem.

Nasze usługi kierujemy do małych firm, średniej wielkości przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Oprócz tego, sporą część naszych Klientów stanowią osoby prywatne.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy na podstawie wieloletnich obserwacji oraz prowadzenia własnej działalności, wyodrębnili najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie szeroko pojętego utrzymywania czystości.
Bio-Clean P.P.U. jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuje kompleksowe usługi czyszczące. Przez cały czas jesteśmy w pełni dyspozycyjni. Działamy przez cały rok – 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu, nasi Klienci mogą mieć pewność, że otrzymają niezbędną pomoc o każdej porze dnia i nocy. Docieramy w nawet najodleglejsze, niedostępne zakątki. Nasza główna siedziba mieści się we Włocławku, a filie w Warszawie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu i we Wrocławiu.

Bio-Clean P.P.U. to jedna z niewielu firm w Polsce, która specjalizuje się w profesjonalnym usuwaniu zanieczyszczeń i zniszczeń po pożarach, sprzątaniu po zgonach, restytucji mienia osobistego oraz dezynfekcji pomieszczeń.

Firma działa na terenie całego kraju i posiada ogólnopolską infolinię czynną 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jej główna siedziba znajduje się we Włocławku, a oddziały w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Poznaniu.

Tym, co wyróżnia Bioclean na tle konkurencji, jest pełna dyspozycyjność , wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt do czyszczenia, sprzątania i dezynfekcji, odpowiednie środki chemiczne oraz bogaty know how z zakresu ich prawidłowego i skutecznego wykorzystania.

Jako jedyna firma na rynku oferujemy naszym klientom płatność w kilku ratach oraz rozliczenia bezgotówkowe z ubezpieczycielem.

Dzięki profesjonalnej i rzetelnej realizacji zleceń, zaufało nam już wiele firm, korporacji, instytucji państwowym, a także osób prywatnych.

Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o profilu naszej firmy ? Jakieś usługi zainteresowały w szczególności ?

Prosimy o wypełnienie  formularza kontaktowego znajdującego się zakładce „kontakt”, skontaktujemy się.

Infolinia pod, którą również można zaczerpnąć informacji oraz konsultacji 782-361-084

Serdecznie zapraszamy.

­

Dlaczego my ?

Warto zaufać firmie która specjalizuje się w tego typu specjalistycznych zleceniach. Usuwamy całe zanieczyszczenia oraz skażenia z otoczenia neutralizując je. Posiadamy profesjonalny sprzęt do czyszczenia, sprzątania, dezynfekcji, środki chemiczne a co najważniejsze wiedzę w tym co robimy.

Cały czas firma się rozwija, inwestujemy w nowy, lepszy oraz nowocześniejszy sprzęt. Jesteśmy dyspozycyjni w każdym czasie, działamy na terenie całego kraju. Zaufało nam wiele dużych firm, instytucji Państwowych oraz niezliczona liczba osób prywatnych.

Posiadamy pakiet ubezpieczenia OC od odpowiedzialności cywilnej.

straz 2straz 1

loading...
Zadzwoń+48  782361084
Napiszbiuro@bio-clean.com.pl
Bio-clean P.P.U.Grodzka 44
87-800 Włocławek