+48 782361083 , +48 782361084   biuro@bio-clean.com.pl 

SAMSUNG CAMERA PICTURESJedną ze specjalności firmy Bio-Clean P.P.U. jest skuteczna restytucja mienia osobistego, które zostało zniszczone w trakcie pożaru lub zadymienia. Jako fachowcy w tej dziedzinie, odpowiadamy za przywracanie różnego rodzaju przedmiotów, sprzętów, czy dokumentów do stanu pierwotnego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możliwe jest usuwanie sadzy z budynków, które ucierpiały podczas zdarzenia. Metoda ultradźwięków sprawia, że restytucja mienia jest o wiele prostsza i skuteczniejsza, a co ważne może być wykonana nawet na bardzo delikatnych materiałach. Czyszczone wyposażenie po przeprowadzonym procesie poddawane jest suszeniu po to, aby trafiło w Państwa ręce w idealnym stanie.

Niekiedy wyposażenie i rzeczy osobiste są bardzo cenne dla naszych Klientów, dlatego wiemy jak należy oczyścić praktycznie każdy przedmiot z sadzy. Groźne związki chemiczne mają bardzo negatywny wpływ na wrażliwe elementy przedmiotów. Czas odgrywa bardzo ważną rolę w takich przypadkach, jak pożar czy zadymienie. Im szybciej zabezpieczy się i oczyści przedmiot, tym większa istnieje szansa na jego pełne odzyskanie.

Większość drobnych przedmiotów jest transportowana do siedziby firmy, gdzie następuje czyszczenie wyposażenia. Po zakończeniu prac całość jest oddawana klientowi.

Po otrzymaniu zgłoszenia wykonujemy pierwsze kroki w postaci oceny stopnia zanieczyszczenia oraz uszkodzenia. Jesteśmy w stanie wykonać czyszczenie oraz renowacje praktycznie każdego przedmiotu i sprzętu. Dysponujemy odpowiednimi metodami oraz umiejętnościami, by podjąć każde wyzwanie.

Firma wykonuje specjalistyczne usługi w zakresie czyszczenia i renowacji ruchomości oraz wyposażenia po zdarzeniach losowych takich jak:

nadpalenia
pożary
zadymienia
zalania
itp.

Po otrzymaniu zgłoszenia wykonujemy pierwsze kroki w postaci oceny stopnia zanieczyszczenia oraz uszkodzenia. Jesteśmy w stanie wykonać czyszczenie oraz renowacje praktycznie każdego przedmiotu i sprzętu. Dysponujemy odpowiednimi metodami oraz umiejętnościami by podjąć każde wyzwanie.

20160215_151131Czyścimy oraz wykonujemy renowacje:

mebli antycznych i tapicerowanych

dywanów, dywanów orientalnych, wykładzin oraz ubrań i butów

obrazów oraz książek

rzeczy osobistych (ubrań, pamiątek, itp.)

oświetleń domów, mieszkań

Wykonując renowacje mebli, dywanów, ubrań, rzeczy osobistych, czy różnego rodzaju akcesoriów, dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli w 100 % zadowoleni z oferowanych przez nas usług. W związku z tym, do czyszczenia używamy specjalistycznych detergentów najwyższej jakości. Stosowane przez nas substancje czyszczące niwelują nieprzyjemny zapach i usuwają każdy rodzaj zabrudzenia. Przy tym, nie pozostawiają żadnych szkodliwych oparów, które mogą zagrażać zdrowiu ludzkiemu.

Oprócz świadczenia powyższych usług dla osób prywatnych, dodatkowo dbamy również o firmy i przedsiębiorstwa.

Pomagamy w odzyskiwaniu wyposażenia:warsztatów, firm, instytucji, hoteli, restauracji, sklepów, aptek, itp

Możliwe jest wysłanie wyposażenia, sprzętów lub ubrań do naszej siedziby. My je sprawdzimy, wyczyścimy i odeślemy do Państwa.

 INFOLINIA 24 h/7 +48 782361084, +48 782361083
E-mailbiuro@bio-clean.com.pl
Bio-clean P.P.U. Bio-clean P.P.U.Grodzka 44, 87-800 Włocławek